Svi moji izbori, idu iz ljubavi prema sebi. Tako ostajem verna sebi, autentična i mogu maksimalno da ponudim svetu oko sebe. Sa ljubavlju prema sebi, ne podižem samo svoju vibraciju, već svake osobe i živog bića koje sretnem.
Joga je moja ljubav, moj put oslobadjanja. Naučila me je da verujem svom unutrašnjem glasu. Da živim sadašnjost ne poričući prošlost.
Joga je do mene došla kroz nedaće, odricanja i tugu. Podržala me je u plaču i prepuštanju samovanju..preispitivanju.
Opuštanje, prepuštanje, smirivanje uma i oslobadjanje od stresa su koraci pomoću kojih sam ostvarila dublji kontakt sa sobom. Sa svojim bićem. Joga mi je pružila smirenost…ali taj mir nije pasivan, već postaje temelj za moje konstruktivnije ispoljavanje u životu.
Joga me je pozvala da izadjem iz ograničenja i predrasuda, koje sam sama sebi nametnula i da krenem da se staram o sebi i svom telu. Da zavolim sebe. Da napravim te prve korake ka sebi. Da prihvatim sebe. Da živim stvarnu verziju svog života.
Nastala pre više od 5000 god., Joga me je uvela u prilagodjavanje i integrisanje u svet koji me okružuje. Upoznavajući sebe, lakše mi je bilo da razumem i spoznajem elemente spoljašnjeg življenja..materiju..nivoe svesti..čoveka od krvi i mesa.. Dovela me je do lakoće detoksa ljudi i zadataka, do uspešnog fokusiranja na prioritete..do sjajne komunikacije kroz održavanje veze sa mojom intuicijom.
Joga me je približila emisijama ljubavi i učinila da verujem svom srcu..da ljubav postane moje prirodno stanje.
